7/24 Çağrı Merkezimiz 0258 265 2646 - 0546 229 8040

DENİZLİ DE ARABA KİRALAMA

Denizli Araba Kiralama

Ülkemizde yer alan Denizli ilini gezmek istiyor fakat ulaşım sağlayacak bir aracınız yoksa Denizli araba kiralama firmaları sizler için seçenek olabilir. Uzun yıllardan beri dillere destan tarihi ve doğal güzellikleri ile Denizli gezilip görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Tatil, akraba ziyareti, ili ve yakınlardaki ilçeleri gezmek gibi çeşitli amaçlarla araba kiralayabilirsiniz. Denizli’ye başka bir şehirden gelip ya da uzun yıllardan beri Denizli’de ikamet ediyorsanız her türlü araç kiralayabilirsiniz. Pek çok güzel yönü olan Denizli araba kiralama konusunda da sizlere çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Sırası ile bu avantajlardan bahsetmeye başlayalım.

Denizli Araba Kiralama Firmalarının Avantajları

 

 • İlk olarak sizin kullanabileceğiniz ve istediğiniz türe göre araçlar bulunmaktadır. Otomatik ya da manuel seçenekleri ile hem ehliyetinize uygun hem de rahat bir sürüş için dilediğiniz arabayı bulabilirsiniz. 
 • Denizli araba kiralama firmalarının hemen hemen hepsinde geniş bir araç filosuna rastlamanız mümkündür. Yüksek, orta veya düşük segmentli araçlar bulabilirsiniz. 
 •  Araçların her biri size verilmeden önce tek tek kontrol edilip, arızaları hakkında rapor tutulmaktadır. Bu yüzden kiraladığınız araç sizleri yolda bırakmayacaktır. 
 • Uzun süren evrak imzalama işlemleri, haddinden fazla alınan araç depozito ücretleri kiralama firmaları tarafından hızlı bir şekilde çözülmektedir. Ücreti ve gerekli şartları taşıyan bir sözleşme imzaladıktan sonra aracın belirli bir süre sahibi olabilirsiniz.
 • İlk defa geleceğiniz bir şehirden hiçbir yer bilmemeniz normaldir. Bazı ek ücretler ödeyerek firmalardan navigasyon cihazı da alabilir, bu sayede istediğiniz yerleri doyasıya gezebilirsiniz. 
 • Denizli tatil için geldiğiniz yerlerden bir tanesi olabilir. Yanınızda birçok bavul, eşya veya bagaja sığmayan ürünler için aracın tavanına ekstra ücret ödeyerek portatif bagaj eklettirebilirsiniz. Bu sayede tüm eşyalarınızı geride bırakmak zorunda kalmazsınız.

 

Denizli Araba Kiralama Firmalarının Şartları

 • Denizli araba kiralama firmalarından bir ulaşım aracı kiralamak için en az 21 yaşını doldurmuş ve 2 yıllık ehliyet sahibi olmalısınız.
 • Birden fazla kişi ile kiraladığınız aracı bir başkası sürebilmesi için; onun da 21 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bunun yanında 2 yıllık ehliyet geçmişi ve firma ile yapılan sözleşmede isminin geçmesi gerekmektedir.
 • Denizli’de araç kiralamak istiyorsanız minimum 1 günlük araç kiralayabilirsiniz. Saatlik araç kiralama opsiyonları bulunmamaktadır. Ayrıca 1 aydan fazla araç kiralamak istiyorsanız firmalar ile görüşerek bu durum hakkında bilgi alabilirsiniz.

2020 Yılı Denizli Araba Kiralama Firmalarının Araba Ücretleri

Sizin aradığınız kriterlere göre araç fiyatları değişmektedir. Lüks, ek hizmetler, kiralama süresi gibi unsurlar fiyatı değiştirmektedir. 

 • Ekonomik Sınıf araçlar: 250₺ – 300₺
 • Orta Sınıf Araçlar: 300₺ – 450₺
 • Üst Sınıf araçlar: 380₺ – 500₺
 • Lüks Sınıf Araçlar: 500₺ – 800₺

Denizli Araba Kiralama Firmalarının Sigorta Kapsama Alanları

Araç kiraladığınız firmaların sigorta kapsama alanları, sizin hatalarınıza göre değişmektedir. Firmanın kapsamadığı hususlar ise şunlardır;

 • Trafik kazası, hırsızlık, bilinçli bir şekilde alkol veya uyuşturucu gibi maddelerin etkisinde araç kullanmak.
 • Yollarda devlet tarafından belirlenen yasal hız sınırlarını aşmak. 
 • Arabayı kiralayan kişiler tarafından (cam, döşemeler, far, aracın boyası gibi) araca kasten hasar verilmesi.

Denizli Araba Kiralama Firmaları İle İletişim Kurma

Araç kiralamak için yapmanız gereken şeylerden bir tanesi https://www.baharrentacar.com internet sitesinden araba kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Bir diğeri ise firmanın 0546 229 80 40 numaralı telefonu arayabilir, buradan araç kiralayabilirsiniz. Bu iletişim bilgileri ile daha fazla bilgi alabilir ve kafanıza takılan soruları araç kiralama şirketlerine sorabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı araç kiralamanın tek adresi bahar araç kiralama.