7/24 Çağrı Merkezimiz 0258 265 2646 - 0546 229 8040

Hakkımızda

Bahar Oto kiralama olarak misafirlerimize en iyi hizmeti vermek ve maksimum memnuniyet sağlamak en temel amacımızdır. 7 yıldır Denizli araç kiralama da  oluşturduğumuz, güvene ve sadakate dayalı hizmet anlayışımızı devam ettirebilmenin ön koşulu misafirlerimizin memnuniyet halidir. Misafir ilişkileri birimi olarak siz değerli misafirlerimizin, firmamız ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, görüş ve beklentilerini yazılı olarak alır, takip eder ve en kısa sürede sonuca kavuşturarak sizlere bilgi akışını sağlarız.

Ayrıca gerek internet ortamında gerekse sokak ortamında yaptırdığımız mini anketler ile müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri, nasıl daha iyi seviyeye çıkarırız bunun araştırmasını yaparız. Denizli Bahar Rent A Car misafir ilişkileri olarak tek amacımız sizden gelen istek, talep ve şikayetleri çözmek değil, bunun yanı sıra “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” sağlayarak, müşterilerimizi memnun edebilmektir. Müşteri taleplerini not alarak kısa sürede talepleri karşılayabilmek bizim için en önemli husustur. Kurumsal çalışma çerçevesinde güvenli ve kaliteli bir şekilde ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 2013 yılından bu yana geçen zamanda Denizli araç kiralama sektöründe önemli bir konuma sahip olduk.

Denizli Rent A Car sektörünün Türkiye genelinde ki önemini bilerek, yaptığımız tüm çalışmalar da bu şekilde ilerlemiştir ve ilerlemeye de devam etmektedir. Geniş araç filomuz ve her bütçeye uygun araç modellerimiz ile Denizli araç kiralama sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlerin de destekleri sayesinde insanların tercih ettiği firmalardan birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her yıl yenilenen araç filomuz ile her model araçları bünyemize katarak, kalite seviyemizi de artırmaya devam ediyoruz. Bütün markaların araçlarını yakından takip ederek firmamızın belirlemiş olduğu kriterlere uyan araçları bünyemizde kazandırmak için gece gündüz ekip arkadaşlarımızla çalışmaya kararlıyız. Sizde istek, talep ve şikayetlerinizi ister web sitemiz üzerinden, isterseniz de telefon numaralarımızdan arayarak bizlere iletebilirsiniz.