7/24 Çağrı Merkezimiz 0258 265 2646 - 0546 229 8040
Bahar Rent A Car -Denizli

OTO KİRALAMA FİRMASI DENİZLİ

Denizli Oto Kiralama

Eğer seyahat ve tatil gibi planlarınız varsa, özel günleriniz için bir otomobil lazım ise Denizli Oto Kiralama size çok uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmet sunmakta. Üstelik buradan yapacağınız oto kiralamalarında seçtiğiniz arabanın fotoğrafı ile orijinali arasında hiçbir fark yok. Ayrıca oto kiralama işlemi sonucu seçtiğiniz otomobil ayağınıza kadar getiriliyor. Denizli’ye gelmeden önce bize kaçta Denizli’de olacağınızı söylemeniz yeterli. Firmamızın Pamukkale, Çardak ve Dalaman olmak üzere 3 farklı şubesi bulunmaktadır.

Denizli Oto Kirala ile Sahip Olacağınız Avantajlar

 • Araçlarımız üst düzey konfora sahiptir. Ayrıca size motor özellikleri sayesinde mükemmel bir sürüş yapmanın tadını çıkarttırır. Arabalarımızın iç hacimleri genelde büyük olup piknik, gezi, düğün vb. ortamlara gidecek kişilerin arabaya rahat bir şekilde sığmasını sağlamaktadır.
 • Oto kiralama sözleşmesi imzalayarak kolay bir şekilde arabanızı teslim alabilirsiniz. Denizli Oto Kiralama gereksiz evraklarla canınızı sıkmadan kolay bir şekilde araba kiralayabilmenizi sağlar.
 • Kiraladığınız otomobilde herhangi bir aksaklık nedeniyle paniğe kapılmanıza gerek yok. Çünkü firmamız bu tür aksaklıklarda sizinle iletişim kurarak size yardımcı olabilir. Hatta gerekirse bulunduğunuz yere gelip sorunlarınızı çözümleyebilir. Üstelik firma size yardım etme işlemini 7/24 yapmaktadır.
 • Otomobillerimiz size teslim edilmeden önce bakımdan geçirilmekte olup size temiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Denizli Oto Kiralama İşlemi ile Hangi Ek Paketlerden Faydalanabilirsiniz?

 • Eğer Denizli’yi ya da herhangi bir başka şehri bilmiyorsanız GPS’yi (navigasyon cihazı) aracınızın yanında ek ücret ödeyerek kiralayabilirsiniz.
 • Eğer acil işleriniz var ve köprü, otoyollardaki duraklama noktalarında durmak istemezseniz OGS cihazını arabanızın yanında ek bir ücretle kiralayabilirsiniz.
 • Bebek koltuğu, bebeğiniz varsa onu olabilecek her türlü kazadan koruyarak bir nevi emniyet kemeri görevine geçer. Bebeğinize bebek koltuğu kiralamak için firmamıza ek bir ücret ödemelisiniz.
 • “Kaza geliyorum demez!” diyorsanız Denizli Oto Kiralama işlemine ek olarak ek bir ücretle mini hasar paketi satın alabilirsiniz. Böylece 500 ₺ ve altındaki hasarların ödemeleri firmamıza ait olur.

Kiraladığınız Otomobilin Hasar Görmesi Durumunda Bilmeniz Gerekenler

 • Eğer kiraladığınız otomobile başka şahıslar zarar vermişse bu kişileri ve arabalarının plakasını tespit etmelisiniz. Çevredeki güvenlik kameralar ve tanıklardan da plaka bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca hasar gören otomobil için bir polis çağırmalısınız. Çünkü polis hasar gören otomobil hakkında tutanak tutacak, otomobilin hasar gören kısımlarının fotoğrafını çekecek. Böylece arabanın hasar görme durumunda sizin kusurunuzun olup olmadığı öğrenilecektir. Ayrıca sigortanız varsa polis delilleri otomobilde oluşan hasarın masraflarını sigorta karşılayacaktır. 
 • Kiraladığınız otomobili siz yanlış park etseniz bile otomobilinize hasar veren suçlu otomobilinize çarpan kişidir. Kaza gerçekleşirse kavga etmek yerine anında polisi çağırırsanız otomobilin hasar masrafları kusurlu kişi tarafından ödenecektir.

Denizli Oto Kiralama İşlemleri ile İlgili Bilinmesi Gereken Ön Bilgiler

 • Otomobil kiralayacak kişiler en az 21 yaşında olmalı ve 1-2 senelik bir ehliyet geçmişine sahip olmalı. Böylece hem sizin sağlığınızı sağlamayı hem de arabanın hasar görmesini engellemeyi amaçlamaktayız.
 • Eğer kiralık otomobilinizi 3. Şahıslar kullanacaksa onların da 21 yaş ve 1-2 senelik ehliyet geçmişine sahip olmaları ve oto kiralayan müşterimiz gibi sözleşme imzalamalıdır.
 • Firmamız saatlik bir şekilde oto kiralama işlemi yapmayıp kiralama süresi en az 1 gün olmalıdır. Fiyatlarımız da günlük olarak hesaplanmıştır. Ayrıca 30 gün ve üzeri bir süreç için oto kiralama işlemi yapacaksanız 0546 229 80 40 numaralı danışma hattından bize ulaşmalı ve anlaşmaya varmalısınız.

Denizli Oto Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

21 yaş ve 1-2 senelik ehliyet şartlarını sağlarsanız; firmamızda oto kiralamaya hak kazanırsınız. Yapmanız gereken internet üzerinden ya da bizi arayarak araba kiralama talebinde bulunmak. Bize https://baharrentacar.com/ adresine tıklayarak ya da 0546 229 80 40 numaralı hattı arayarak ulaşabilir ve araba kiralama talebinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz arabanızı anahtar teslim bir şekilde güvenilir olarak size teslim edeceğiz.