7/24 Çağrı Merkezimiz 0258 265 2646 - 0546 229 8040

EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA DENİZLİ

Denizli Ekonomik Araç Kiralama

Eğer araç kiralamak isterseniz ve Denizli’de bulunuyorsanız Denizli ekonomik araç kiralama firmamız tam size göre.  Araç kiralama özellikle iş seyahatine çıkmış kişilerin araştırdığı bir konu olmaktadır. Tabii ki bu seyahat dışında da pek çok sebeple araç kiralama önemli bir yer tutmuştur. Firmamızla iletişime geçerek kendinize uygun bir araç kiralayabilir ve seyahat ya da tatil planlarınızı rahat bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Denizli Araç Kiralama Firmasını Neden Seçmeliyim?

Size konforlu bir şekilde araç kullanma ayrıcalığını ve ayağınıza teslimat imkânını sunuyoruz. Araç sınıflarımızın geniş bir yelpazeye sahip olması, araçlarımızın ekonomik fiyatlara sahip olması bizi tercih etmenizde etkin olacaktır. Web sitemizde bu araçları inceleyebilir ve istediğiniz herhangi bir modeli seçerek kiralayabilirsiniz.

Firmamızın Size Sağlayacağı Avantajlar

  • Uygun maliyetle uygun araç sunar. Araçlarımızın arasında modellerine ve motor özelliklerine göre fiyat farklılıkları da olsa her araç kendi özelliklerine göre bir fiyata sahip.
  • Farklı sürelerde araç kiralama imkânıyla size istediğiniz zamanlarda araç kiralama fırsatını veriyoruz.
  • Büyük prosedür ve evrak işlemleri olmadan aracı kiralayabiliyorsunuz. Sadece sizinle bir araç kiralama sözleşmesi imzalıyoruz.
  • Aracınızı kullandığınız esnada herhangi bir aksilik oluşması durumunda size 7/24 hizmet vererek yol yardımı, lastik değişimi konularında yardımcı oluyoruz. Bu yüzden “Yolda kaldım.” şeklindeki korkunuzu minimize ediyoruz.
  • Dev bir araç filomuz bulunmakta. Neredeyse istediğiniz tüm araba modelleri firmamızda mevcut. Araç filomuzdaki araçlarımızın birçoğu motor özellikleri bakımından size rahat bir sürüş imkânı da vermekte.

Siz Araca Gelmeden Araç Size Gelsin.

Eğer Denizli’ye gelirseniz Denizli araç kiralama tam size göre. Tek yapmanız gereken gelmeden önce iletişim bilgilerinden bize ulaşmak ve araç kiralamak. Siz uçaktan indiğiniz an kiraladığınız araç havalimanının önünde olacak. Eğer Denizli’nin herhangi bir yerindeyseniz araç oraya da teslim edilebilir. Aracı teslim eden çalışanımız siz söylemeden valizlerinizi arabanın bagajına yükleyecek. Çalışanımız sizinle prosedür gereği sözleşme işlemlerini yaptıktan sonra anahtarları size teslim edecektir. Seçtiğiniz aracın beklediğiniz gibi çıkması, çalışanımızın güler yüzlülüğü ve yardımsever yapısıyla memnuniyetinizi kazanacağımızın %100 garantisini veriyoruz.

Aracın Hasar Görmesi Durumunda Korkmanıza Gerek Yok.

Özellikle siz aracın hasar görmesinde kusurlu değilseniz endişelenmenize gerek yok. Eğer park halindeki aracınıza bir trafik canavarı çarparsa Denizli araç kiralama firmamız size 500 ₺’ye kadar olan araç hasar ücretine kadar sizden ücret talep etmemekte. Tabii bunun için firmamızdan teslimat öncesinde mini hasar paketi almalısınız. Eğer bu mini paketi almazsanız arabanıza çarpan kişiyi plaka, güvenlik kamerası ve tanıklar yoluyla bulmalısınız. Aksi takdirde araba hasar masraflarını karşılamak zorunda kalırsınız. Ayrıca sigortanız varsa hasar masrafından kurtulmak için yapacağınız şeylerden biri de polis çağırmaktır. Böylece polisin kaza alanında tuttuğu tutanak, çektiği resimler sayesinde hasar masraflarınızı sigorta karşılayacaktır.

Araç Rezervasyonu Yapma Aşamaları

21 yaşını doldurmanız ve en az iki yıllık ehliyet geçmişiniz olması halinde firmamızda araç rezervasyonu yapmanız mümkün. Dilerseniz www.baharrentacar.com web sitemizden dilerseniz de 0258 265 26 46 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve araç rezervasyonu yapmak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Bize talep ettiğiniz aracın modelini, aracın size teslim edilmesini istediğiniz tarihi ve aracı kaç günlük bir süreçte kullanacağınızı söylemeniz yeterli. Eğer “Aracı görmek istiyorum” derseniz firmamıza gelerek de araçlarımızı görebilir ve dilediğiniz bir modeli seçebilirsiniz. Adresimiz Hacıkaplanlar Mahallesi Atatürk Caddesi No:52/D (Muhtarlık Yanı) Pamukkale/Denizli.

Araç Kiralama Sonrası Teslimat Esnasında Ödeme İşlemleri

Teslimat esnasında yapılacak ödemeleri dilerseniz nakit ödeyerek dilerseniz başta Visa, Mastercard ve bilindik diğer kredi kartları ile de ödeme yapabilirsiniz. Seçtiğiniz aracın size teslim edilebilmesi için öncelikle araç bilgilerini ve kiralama fiyatını içeren sözleşmeyi imzalamanız ve herhangi bir ödeme seçeneği ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Teslimat Esnasında Ödeme Yapmanın Avantajları

  • Eğer teslimat esnasında ödeme yaparsanız aşağıdaki 3 avantaja sahip olursunuz.
  • Teslimat esnasında kiralama tutarı çalışanımız tarafından sizden talep edilir. Böylece aracın teslimatı esnasında sözleşme öncesi çalışanımızla karşılıklı anlaşmaya vararak aracı teslim alabilirsiniz.
  • Denizli’de nerede olursanız olun araç sizin istediğiniz yere getirilir ve burada size teslim edilir.
  • Teslimat esnasında ödeme yapmanın en güzel yanı; ücretsiz bir şekilde rezervasyon hizmetinden faydalanmanız dır.