7/24 Çağrı Merkezimiz 0258 265 2646 - 0546 229 8040

Kiralık Araç Teslim Etme

Kiralık Araç Teslim Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralama işlemlerini dönemsel ya da günlük olarak gerçekleştirmekteyiz. Bahar Rent A Car olarak en kusursuz modelleri ortaya koymakta olup, hasarsız ve bakımlarının tamamen yapıldığı modelleri sunabilmekteyiz. Bunun için de kiralama işlemleri sonrasında da aynı şekilde araçları iade almaya gerek duymaktayız. Araçların kullanılmış durumunu baz almakta olup teslim edilmesi gereken süreçte de aynı tip yolun izlenmesini önemsemekteyiz. Öte yandan kullanıcılarımızın sözleşme kurallarına harfiyen uymaları gerektiğini de ifade edebilmekteyiz. Araçlarda hasarın oluşmaması ve herhangi bir olumsuz durumun gündemde olmaması adına da gerekli sonuçları almak istemekteyiz. Bu evrede gerekli değerlendirmeleri araç teslimatları doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Araçların teslim edildiği süre zarfında ilk olarak yakıt deposunun kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Araç kiralama işlemlerinden faydalanan kullanıcılarımızın aldıklarıyla aynı seviyede bulunan yakıt oranıyla teslim etmeleri gerektiğini belirtmekteyiz. Aynı zamanda da daha fazla yakıtın araç depolarında bulunması durumunda da kendilerine herhangi bir para iadesi de tarafımızca yapılmayacaktır. Eksik yakıtın bulunması halinde de yakıt bedeli ve hizmet ücreti de kullanıcılarımızdan temin edilerek, bu eksikliklerin giderilmesi sağlanacaktır. Araçların yakıt konusunda aynı seviyede olması gerektiğini ilk andan vurgulamakta olup, bu yönde bir sonuç beklemekteyiz. Hizmet kalitemizdeki özeni kullanıcılarımızdan da beklemekteyiz. Bu sayede daha etkili hizmeti verebileceğimiz anlaşılabilecek ve her iki tarafın da sözleşmeye uygun biçimde hareket ettiği de anlaşılabilecektir.

Firmamız kapsamında var olan herhangi bir marka ya da model aracın kiralanması durumunda devreye girdiğimizi ifade etmekteyiz. Denizli araç kiralama kapsamında firma olarak kullanıcılarımızın belirttikleri araçları aldıkları noktalara temin etmeleri gerektiğini ifade edebilmekteyiz. Belirtilen açık adrese teslim edilmesi gereken araçların işlemleri sonrasında başlayacaktır. Sözleşme ve diğer detayların o noktada yer almasından dolayı bu yönde hareket etmek oldukça önemli bir kriterdir. Öte yandan vale desteğiyle araçlarını teslim alan kullanıcılarımızın aynı yöntemden faydalanarak araçlarını teslim etmelerine dair bir durum yaratabilmekteyiz. Bu sayede de temin ettikleri kiralık araç modellerini aynı şekilde teslim etmeleri gerektiğini de vurgulamaya devam ettiğimizi ifade edebilmekteyiz.

Belirli zaman dilimine dayalı olarak araç kiralama seçeneklerini ortaya koyabilmekteyiz. Denizli oto kiralama işlemlerimizi dahilinde herhangi bir model aracı kiralama evresinde ön ödeme alarak çalışmaktayız. Aynı zamanda da depozito temin sürecini de bu evreye dahil ettiğimizi söyleyebiliriz. Ancak araç teslim durumu belirtilen süreden önce gerçekleşmesi durumunda firmamıza yapılan ödemelerin geri verilmesi söz konusu olmamaktadır. Firma olarak kendilerine herhangi bir iade durumu yaratamamaktayız. Ancak belirtilen sürenin aşılarak, iade konusunda geç kalınması halinde de ek ücret uygulamalarımızı devreye sokmaktayız. Gecikilen gün kadar araç kiralama bedelini temin etme konusunda da devreye girebilmekteyiz. Her iki tarafın mağdur edilmemesi adına da önemli bir detayı atlamadan hareket etmekteyiz.

Araç kiralama işlemleri öncesinde depozito ödemesini de her bir kullanıcımızdan istemekteyiz. Denizli rent a car faaliyetlerimizde herhangi bir ek masrafla karşı karşıya kaldığımızda depozitolarla bu durumu karşılamaktayız. Oluşan hasarların yanı sıra HGS ya da trafik cezaları gibi uygulamaları depozitolardan kesintiye uğratabilmekteyiz. Her zaman bu yöndeki tavrımız gündeme gelebilecek ve kredi kartı odaklı olarak da gerçekleşebilecektir. Provizyon adı altında araç kiralama işlemleri öncesinde bu süreci başlatabiliriz. Ancak araca dair herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması durumunda da provizyonları iptal ederek, kredi kartının aylık ekstresine ilave edilmesinin de önüne geçebileceğiz. Bu sayede olası masraflara dair firmamızı koruma altına alarak, zor duruma girmemekteyiz.