7/24 Çağrı Merkezimiz 0258 265 2646 - 0546 229 8040

Ticari Araç Kiralama

Ticari Araç Nasıl Kiralanabilir?

Kişilerin seyahat amacıyla araç kiralamalarıyla sınırlı kalmayan firma olarak öne çıkmaktayız. Aynı zamanda da Bahar Rent A Car olarak hafif ticari araçlara dair hizmetlerimizi de taleplerin bulunması durumunda devreye sokabilmekteyiz. Son yıllarda motorlu araçların fiyatlarında ciddi bir artışın görülmesinden ötürü ticari araç kiralama faaliyetlerini de gösterebilmekteyiz. İşletme ya da firmaların araçlara dair var olan masraflarında küçülmeye gitmek istemelerinden ötürü faaliyetlerimizi bu noktada da gösterebilmekteyiz. Ticari araç satın alma işlemlerinin vergi ve diğer masrafları açısından bakıldığından dolayı son derecede maliyetli olmasından ötürü kiralama seçeneklerini devreye sokabilmekteyiz. Her türlü ticari faaliyet içerisinde kullanılabilmek üzere de yeterli şartları koyabilmekteyiz.

Ticari Araç Kiralama İçin Gerekli Belgeler

Ticari araçlara dayalı olan hizmetlerimizde farklı belgelerin talep edilmesi durumu söz konusu olabilmektedir. Araç kiralama konusunda kişilerin amaçları doğrultusunda farklı belgelerle bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Yolcu ya da yük taşımacılığına uygun olacak olan bu araçların öte yandan büyüklüklerine bağlı olarak da baz alınması gerekmektedir. Kişilerin kullanabilecek düzeyde olacakları araçların belirlenmesi ve o şartlara uygun bir biçimde tanımlanmasından dolayı da önemli bir yer tutmaktayız. Bu yönde ciddi bir incelemeyi gerçekleştirerek, ticari faaliyetlerde yer alacak olan kullanıcılarımıza makul olanakları yaratmak adına da etkili bir yer tutmaktayız. Her zaman en makul şartları oluşturabilmek adına da ideal şartları gösterebilmekteyiz.

Araç kiralama işlemlerinde yolcu taşımacılığına dair faaliyet gösterecek olan ticari araçları da sağlayabileceğiz. Denizli araç kiralama kapsamında yolcu taşımak isteyen kişilere gerekli kriterlerde destek verebileceğiz. Araçların ruhsatları da bu evrede dikkate alınacak olup, kullanıcılarımızın taşıyacak oldukları yolcuların sayısını belirleyerek bizimle iletişime geçmeleri gerektiğini söyleyebilmekteyiz. Aynı zamanda da araçların K belgesine sahip olmasına da dikkat etmekteyiz. Ruhsatta yolcunun belirtilmesi ve K belgesinin barındırılması durumunda da yolcu taşımacılığına uygun olan araçların kiralanması işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Yolcuların en uygun şekilde taşınması adına var olan ticari araçlara uygun olunup olunmadığı konusunda müşterilerimizden de birtakım evrakları tedarik etmek adına taleplerde bulunmaya da devam edebilmekteyiz.

Ticari faaliyetlerini yolcu taşımak yerine yük odaklı olarak gerçekleştirmek isteyenlere dayalı olarak da devreye girebilmekteyiz. Denizli oto kiralama kapsamında araçların yük kapasitesinin de ruhsatta işlenmiş bir halde olduğunu da gösterebilmekteyiz. Yükle beraber yolcunun taşınması halinde de bu ayrıntının da dikkate alınması gerektiğinin bilincindeyiz. Aynı zamanda da sadece yük odaklı olarak kiralanacak olan ticari araçların temin edilmesi evresinde de K belgesi şartı da yer almıyor. Ancak hem yük hem de yolcu taşımacılığı yapmak isteyenler adına bu belgenin zorunlu kılındığı da ifade edilebiliyor. Bu yüzden kiralama işlemleri esnasında K belgesi konusunda bilgilendirmeleri yapıyoruz. Kullanıcılarımızın ticari amaçları ne olursa olsun bu konuda titiz olduğumuzu gösterebiliyoruz.

Ticari Araç Kiralamada K Belgesi Ne İşe Yarar?

Ticari araçlarla yük taşıma işlemlerini gerçekleştirecek olan her türlü aracın K belgesine sahip olması gerekmektedir. Denizli rent a car kapsamında bu konuda dikkatli bir tutum içerisine girebilmekteyiz. Bu belgeleri araçların plakalarına işleyerek bireylerin ya da şirketlerin bu belgeyi almalarını sağlamaktayız. Öte yandan K1 ve K2 versiyonlarıyla da farklı taşıma çeşitlerine uygun olarak destek verebilmekteyiz. K1 belgesine sahip olan herhangi bir kiralık ticari araç sayesinde ülke sınırları içerisinde mal taşıma izni sağlanabilmektedir. Malların faturası olması durumunda da yurtdışına dair taşıma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. K2 belgesinin bulunması durumu da sadece araç sahiplerine taşıma izni vermektedir.